Štíhlosť sa nemusí vzťahovať len k postave. Znamená tiež úsporu miesta pre veci, ktoré sú pre nás cenné. A tiež viac vzdušnosti a lepšiu domácu atmosféru. Zachráňte nielen vzduch vo vašej domácnosti, ale aj drahocenný priestor s čističkou, ktorá nie je len perfektne funkčné, praktická a dizajnová. Je tiež navrhnutá vo skandi dizajne!

Klasické čističky vzduchu bývajú väčšinou objemové, mohutné a neatraktívne. V interiéri potom síce vzduch čistia, ale svojím vzhľadom k celkovej „vzdušnosti“ príliš neprispievajú.

Čistička vzduchu trochu inak

Firma KOMMA chcela zmeniť mechanický vzhľad čističiek vzduchu. Zamerali sa preto na produkt a podstatu toho, čo robí. Pretože čističky vzduchu väčšinou ostávajú na jednom mieste, základnou požiadavkou by malo byť ich splynutie s okolím.

Najlepším čističom vzduchu je príroda, inšpirovali sa škandináviou a vytvorili čističku, ktorá si zo severských krajín vzala maximum. Tak vznikla Löv čistička vzduchu.

Aby dokázali produkt navrhnúť, najskôr zisťovali, ako spotrebitelia používajú čističe vzduchu v skutočnom živote a aké funkcie najviac potrebujú.

Vlastnost čističky Löv

  • môžete zostaviť jedným pohybom
  • pasuje úplne kamkoľvek
  • vstup, ventilátor i výstup, aby telo čističky bolo dostatočne tenké
  • technológiu Löv kombinuje vysoký výkon s úzkym profilom

Technológia Central Air Guide

Central Air Guide, ktorý tiež získal patent, znižuje tlakovú stratu prúdu vzduchu vychádzajúceho z niekoľkých ventilátorov, čo zaisťuje mäkký a široký vzduch a nakoniec tiež znižuje hluk.

Vytváraním vzoriek pomocou 3D tlačiarne a CNC stroje a ich testovaním určili optimálnu štruktúru pre vedenie vzduchu.

Zároveň eliminovali všetky rušivé funkcie, aby sa mohli lepšie sústrediť na tie dôležité veci, ktoré zaisťujú skvelú funkčnosť a nevtieravý dizajn.

Dajte prachu zbohom!

Koncentrácia jemného prachu je zobrazená v číslach a štyroch rôznych úrovniach farieb. Tento automatický režim vám pomôže skontrolovať, ako čistička vzduchu funguje, bez toho aby ste potrebovali ďalšie zariadenia.

Ak sa zariadenie používa horizontálne, zmení sa aj horizontálne displej.

Podľa nižšie uvedeného grafu Lövův laserový prachový senzor vytvára presne rovnakú hodnotu merania vzduchu ako ostatné profesionálne zariadenia na meranie prachu. Tieto zariadenia sú zvyčajne vyššie ako 100 USD, takže Löv je rovnako estetický, ako ekonomický.

Páči sa vám projekt? Podporte ho TU!

Komentáre k: Čistička vzduchu inšpirovanom škandinávskymi štýlu? Našli sme ju za vás!

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.