Grilovanie v kempoch a na cestách má svoje čaro. Ak stále tápate, aký cestovný gril je najpraktickejší a na akom vykúzlite nielen špekáčiky alebo čínskej polievky, ale aj omáčky, vajíčka alebo mäso. Máme pre vás jeden tip – vonkajší gril od Wolf and Grizzly.

Cestovný gril, ktorý môžete flexibilne používať na svojich cestách je možno práve to, čo potrebujete. Umiestnite pod neho ohnisko, naň mriežku. Môžete z neho však vytvoriť aj pracovnú plochu pre krájanie, sekanie a prípravu jedla.

Alebo ho využiť aj samostatne, ak je zariadenie umiestnené nad ohniskom v prírode alebo na záhrade. Gril má celý rad využití, navyše sa jednotlivé spôsoby dajú skvele kombinovať.

Materiály prémiovej kvality

Každá súčasť grilu, od nôh rámu po skrutky je vyrobená z nerezovej ocele, takže sa nemusíte starať o tavenie hliníka alebo nízke teploty stability nepriľnavých povlakov. Rám, tyče a technické lanko z nerezovej ocele zaisťujú odolnosť voči korózii, ktorý vám na cestách poskytne istotu pohodlného použitia a dlhej životnosti.

Kompaktná forma s minimalistickým dizajnom

Gril je menšieho priemeru než väčšina fliaš na vodu a váži približne 1 kg. Pohodlne zvládne každodenné použitie. Ak ste pripravení ho prepraviť, jednoducho sklopte rám, stočte do neho varnú plochu a potom ju zazipsujte do dodávaného prémiového kufríka.

Dve časti. A je to.

Na rozdiel od iných prenosných grilov je dvojdielnou zostavou: otvorený rám a varná plocha, ktorú rozviniete a zaistíte na mieste. Chcete upraviť výšku grilu? Žiadny problém, jednoducho presuňte zarážky z nerezovej ocele do požadovaného režimu výšky.

Dokonalá dvojica.

S priateľom ide všetko lepšie, že? Preto je gril navrhnutý tak, aby perfektne sedel na ohnisko Fire Safe a vytvoril tak ľahký a bezproblémový zážitok z varenia.

Kompaktný varenie s grilom? Všetkými desiatimi!

Variť pohodlne a efektívne môžete s grilom pomocou tzv. Cook System, ktorý obsahuje niekoľko stohovateľných nádob a pokrievok pre kompaktné varenie. Zoznámte sa s dômyselným systémom varenia:

1. Základ – gril

Rail system a grilovacia mriežka. Minimalistické, jednoduché a pre klasické grilovanie úplne dostačujúce. Navyše si môžete upraviť rám i výšku. A tradičné grilovanie môže začať. Na tento základ môžete potom dopĺňať ďalšie komponenty (ohnisko alebo systém nádob pre kompaktné varenie).

2. Varenie – kuchynský set

Lopáriky, pokrievky, dvojlitrová nádoba, grilovacie mriežky. Uvariť môžete omáčky, polievky, ale tiež ugrilovať zeleninu, akýkoľvek druh mäsa alebo syrov.

3. Ohnisko – Fire Safe

Ohnisko obsahuje dve časti, ktoré sa napojí na gril. Môžete použiť drevené uhlie alebo drevo.

Zapáčil sa vám systém pre cestovné grilovanie / varenie? Celý projekt môžete podporiť tady.