Pri hľadaní originálnej dekorácie na stenu, ktorá oživí vzhľad vášho interiéru, by ste nemali vynechať cedule. Okrem pekného vzhľadu môžu do bývania priniesť tiež poriadnu dávku humoru a inšpirácie.

Nie je veľkým prekvapením, že bývanie bez dekorácií pôsobí spravidla nudne, neútulne a veľmi neosobne. Riešenie? Hravé maličkosti prinášajú farby, ktoré si každý priestor zaslúži. Rovnako tak môžu vystihovať váš vkus. Neváhajte tak pri zariaďovaní časť rozpočtu vyhradiť na to, aby ste si domov zaobstarali nápadité ozdoby. Veľmi rýchlo sa presvedčíte, že sa to vyplatilo. Pri ceduliach na stenu to platí dvojnásobne, pretože sú kombináciou trendy štýlu, praktickosti a zaujímavej myšlienky.

Domov, sladký domov

„Všade dobre, doma najlepšie. Home sweet home. Kiss your dog daily. Génius pri práci. Do not panic. We have Wi-Fi. „To je len malá ukážka vtipných a kreatívnych nápisov, ktorými si vo forme dekoračných závesných ceduliek môžete ozdobiť steny miestností. Vyrábajú sa nielen z plechu, ale aj z dreva. Na výber sú vintage designy, typografické skvosty, nostalgické ilustrácie aj veľmi moderné ikony. Všetko záleží len na tom, kam chcete ceduľku umiestniť. Bez ohľadu na oznámenie platí, že prevedenie vhodné do kuchyne nebude vyzerať dobre napríklad v obývacej izbe a naopak.

Plechová ceduľa 100% chance of wine

Pre ľahšiu orientáciu aj úsmev na perách

Cedule na stenu sú v prvom rade dekoráciou, ale to neznamená, že nemôžu plniť aj praktickú úlohu. Niektoré z nich napomáhajú ľahšej orientácii. Prezradia, kde doma skladujete sušienky. Alebo kde má pelech váš domáci chlpáč. Ďalšie môžu mať varovnú funkciu. Poradia vám, aby ste sa vyhýbali vstupu do pracovne bez zaklopania, pretože inak vyrušíte génia pri tvorivej aktivite. Ďalšie upozornia na „nebezpečnú rádioaktivitu“ v detskej izbe. Cedule sa stávajú zábavnou, výchovnou pomôckou a informačným prvkom, ktorý dokáže rozosmiať.

Kam dekoračnú ceduľku umiestniť?

Veľkou výhodou dekoračných ceduliek na stenu je, že pre ich presné umiestnenie neexistujú žiadne pravidlá. Ich hlavnou úlohou je to, aby vám pravidelne prinášali radosť. Bude tak bohato stačiť, keď budú na očiach. Jediné, na čo je fajn dávať si pozor, je kombinácia viacerých rôznych štýlov a materiálov. Na druhú stranu určitý kontrast môže v niektorých prípadoch tiež veľmi dobre fungovať.

Plechová ceduľa You have to kiss

Darček pre milovníkov interiérového dizajnu

Dekoračná ceduľka je skvelým darčekom pre každého, kto sa rád sústredí na zveľaďovanie bývania a krásu interiéru. Tie najlacnejšie ceduľky zoženiete za menej ako 5 €, preto zbytočne neváhajte a preskúmajte ponuky obchodov. Vyberie si absolútne každý. Že vám zrovna nič nepadlo do oka? Vyskúšajte si ceduľku vyrobiť doma, prípadne upravte nejakú, ktorú ste si zaobstarali už skôr. Výsledkom bude unikát, ktorý nikto iný na svete nemá.

 

Komentáre k: Ceduľa ako milá dekorácia na stenu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.