Slnko už pomaly ukazuje svoje zúbky a dáva nám jasne najavo, že jar je v plnom prúde. Slnečné počasie so sebou prináša okrem kratších sukní a rozkvitajúcich kvetov aj všetkými obľúbené záhradné grilovačky.

Zoberte dávku vynikajúceho jedla, primiešajte pár dobrých priateľov, pridajte štipku uvoľnenej atmosféry a recept na perfektnú grilovačku je na svete. Prinášame vám pár skvelých tipov, vďaka ktorým docielite, aby vaša grilovacia párty bola jednoducho legendárna. Tieto veci vám rozhodne nemôžu chýbať:

Kvalitný gril

Čo by to bolo za grilovačku bez jedla! Je úplne jedno, či ste zarytý mäsožravec alebo preferujete ľahkú chrumkavú zeleninku – jedlo musí byť proste na jednotku! Dôležitý je spôsob prípravy, originalita a v neposlednom rade, kvalitný gril, ktorý vám zaručí, že bude každé vaše jedlo nezabudnuteľným zážitkom.

Gril už nemusí byť iba „opachou v záhrade“, množstvo dizajnových kúskov dodá vašej grilovacej párty šmrnc a krásne dotvorí celú atmosféru. Veľkým hitom sú grile spojené s krbom, či udiarňou alebo grile so štýlovou keramickou nádobou.

Oceľový záhradný krb s grilom MONTEGO
Oceľový záhradný krb s grilom MONTEGO

Originálne posedenie

To, kde svojich hostí usadíte, by ste mali premyslieť dopredu. Originálne posedenie dokáže naozaj divy – jedlo tam lepšie chutí, ľudia sú uvoľnenejší a pôsobí vkusne a štýlovo.

Vsadiť môžete na klasické záhradné stoly a stoličky alebo vyskúšať netradičnejšiu alternatívu – závesné hojdacie kreslá. Sú ideálnym miestom na oddych a relaxáciu, ktorá je podstatou každej dobrej párty.   

vidaXL 14-dielna záhradná sedacia súprava, polyratanová, hnedá
vidaXL 14-dielna záhradná sedacia súprava, polyratanová, hnedá

Zábava v plnom prúde

Zatiaľ čo si vaše deti zaskáču na trampolíne, vy si dáte zápas v stolnom futbale (alebo to bude naopak?). Znie to ideálne, všakže? Oživte vašu grilovačku nejakými zábavnými aktivitami, ktoré pridajú pomyselnú bodku za nezabudnuteľnou atmosférou. Zaručujeme vám, že vaši hostia budú odchádzať spokojní a plní pozitívnych zážitkov.

Všetky doplnky pre vašu záhradu nájdete v sekcii Záhradné doplnky na Biano.

Komentáre k: 3 veci, bez ktorých sa nezaobíde žiadna záhradná grilovačka!

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.