Fotografia je dokonalým zachytením konkrétneho okamihu. Ak patríte medzi tých, ktorí majú radi svoje spomienky, potom práve pre vás máme hneď niekoľko tipov, ako svoje fotografické umenie a radostné chvíle zdieľať v rámci interiéru. Ani v ňom totiž nemusí prezentácia obľúbených fotografií vyzerať zle – a my prinášame originálne možnosti, ktoré zaujmú na prvý pohľad.

Fotostena

Ak máte naozaj podarené fotografie, ktorými sa chcete pochváliť, tak prečo s nimi rovno nevytapetovať celú stenu? Vydarené obrázky stačí nechať pretlačiť na rôzne veľké formáty, v podstate na plagáty. Práve tými potom môžete pokryť niektorú z prázdnych stien. Výsledok bude úplne ohromujúci. Takáto stena vynikne predovšetkým v jednoduchšom modernom interiéri. A že nechcete ukazovať svoje rodinné momentky pred ostatnými? Nevadí, fotostenu si môžete ponechať v súkromí – vyberte si jednu zo stien v spálni a kochajte sa len vy.

Nie sú rámčeky ako rámčeky

Ruka v ruke so súčasným trendom kombinovania niekoľkých rôznych obrazov ide taktiež nasledujúca prezentácia fotografií. Nemáte obrazy? Nevadí. Svoje obľúbené fotografie vložte do niekoľkých rámčekov. Tie môžu ladiť, alebo sa naopak líšiť veľkosťou i štýlom prevedenia. Zvolené miesto na stene ozdobte fotkami – posejte nimi voľný priestor, umiestniť ich môžete vždy s odstupom niekoľkých centimetrov, nie však súmerne. Vznikne harmonická stena vašich najlepších spomienok.

FOTORÁM DREVO/VINYL

Povrázková výstava

Najjednoduchšia možnosť, ktorá napriek tomu vyzerá čarovne. Poteší v pracovni alebo v detskej izbe, využiť ju môžete aj pri organizovaní rodinných osláv. Prírodný motúz stačí upevniť na vybranú stenu a vybaviť drevenými alebo farebnými menšími štipčekami. Tie môžete prilepiť bezfarebným silikónom. Fotografie zachytíte ich pomocou. Táto prezentácia je úplne jednoduchá a pôsobivá. Jedinou nevýhodou môže byť životnosť fotografií.

Okenný rám

Čo je staré, môže byť dominantou priestoru – obzvlášť v roku 2018, kedy sa vraciame k starej kráse, preverenej rokmi. Taký starý drevený okenný rám môžete premeniť v rám na vaše obľúbené momentky. Ak takýto zoženiete, skúste začať s brúsením a natretím, alebo rovno patinovaním. Rám vybavte niekoľkých povrázkami a štipcami, aby ste mohli pripevniť najobľúbenejšie fotografie. Z obyčajného starého okna sa stane zaujímavá dekorácia, ktorá akejkoľvek miestnosti dodá osobitosť.

Fotorám so štipcami mix

Korkový panel

Korok môže v interiéri vyzerať neskutočne zaujímavo. A pretože je vhodný aj ako praktická nástenka, poslúži aj ako nosič rodinných fotografií. Korkovou tabuľu môžete kúpiť v ráme alebo bez, rám je možné natrieť do farby interiéru. Potom stačí pripichnúť fotky či obľúbené citáty – najlepšie oboje. Z niekoľkých fotiek a pár povzbudivých slov môže byť originálna motivačná nástenka.

 

Komentáre k: 5 spôsobov, ako ukázať svoje najlepšie spomienky

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.